Jak tvořím?

Schůzka

Brnkněte mi a domluvíme se na osobním setkání v showroomu, na kávě ve městě nebo přímo v prostoru, kde se brzy mají dít divy. Zajímá mě vaše představa o vzhledu interiéru i účel jeho užívání. Chci vědět, kdo bude tento malý svět obývat a co ho udělá šťastným. Proberme to spolu, a pokud se rozhodneme společně tvořit, tuto schůzku máte ode mě na uvítanou gratis. 🙂

Cenová nabídka

Důkladně promyslím vaše požadavky a možnosti, které prostor skýtá. Přidám k tomu pár vlastních nápadů a postřehů a vyčíslím vám cenu svých služeb od návrhu po realizaci.

Dispoziční návrh řešení

Ještě chvíli se budeme pohybovat v abstraktní rovině. Vytvořím pro vás návrh nového uspořádání vašeho světa. Vycházím samozřejmě z funkce prostoru a zohledňuji jeho praktické možnosti. S dávkou kreativity a zkušeností se vždy dá vymyslet uspořádání, které interiéru lichotí, opticky jej zvětší a provzdušní, zútulní a prosvětlí.

Vizualizace

Vaše představy a mé návrhy získávají konkrétní podobu. Dám vám k dispozici několik grafických náhledů do prostoru a koláže z konkrétních kusů nábytku a doplňků. S trochou fantazie už si dokážete představit, jakou atmosféru bude nový prostor mít. Jen na tu vůni novoty a dotek hrubého dřeva, chladného skla a hebkých dek si ještě budete muset počkat. 🙂

Příprava realizace

Společně navštívíme obchody a showroomy, kde vybereme vše potřebné, případně vám vybrané vzorky přivezu a vy si budete moci vybrat v pohodlí domova. Zadám výrobu nábytku špičkovým truhlářům, s nimiž dlouhodobě spolupracuji, seženu doplňky z osvědčených zdrojů a zaúkoluji profesionální řemeslníky. Vy připravíte prostor k jeho znovuzrození a domluvíme se na datu realizace.

Realizace na klíč

Práce jsou v plném proudu a já osobně dohlížím na to, aby šlo vše podle plánu. Nebudu vám lhát, vždy se může stát, že se něco pokazí, opozdí, zkrátka nejde, jak má. Na takové případy jsem ale připravená a neváhám se vždy rvát za vaše zájmy, dokud není váš nový interiér hotový.

Předání interiéru

A je to! Vítejte ve světě, kde je všechno podle vašich představ. 🙂 Vy si jej můžete naplno užívat a já se budu těšit třeba na naši příští spolupráci.

Zní vám to dobře? Tak pojďme na to Zavolejte mi klidně hned na +420 604 282 913.