Můj přístup

Věděli jste, že prostor, v němž žijeme, dokáže ovlivnit naši náladu i zdraví stejně jako jídlo, které jíme, nebo vzduch, který dýcháme? Energie sálající z interiéru nás může nabíjet, uklidňovat, ale také uvádět v chaos a prohlubovat stres.

Věnujte podobě svého interiéru péči, jakou si zaslouží, a on vám ji beze zbytku vrátí.

Ve zdravém domě zdravé qi

Qi (čtěte "čchi") je podle feng shui životní síla, jakýsi náboj, jenž si nesou všechny živé bytosti, a který zároveň protéká naším okolím i našimi domovy.

Bytový design z mé dílny je prodchnut principy feng shui, takže moc energie qi rozhodně nepodceňuji. Kladu důraz na harmonické uspořádání prostoru, díky němuž energie volně proudí, nikde nestagnuje a nezatuchá.

Volím vždy přírodní, zdravé materiály a barvy, které blahodárně působí na naše tělo i duši. Jen si vzpomeňte, oč příjemnější je dotýkat se dřeva než plastu. O kolik lépe zahřeje poctivý vlněný pléd než umělá textilie z polyesteru.

Rychlokvašky k nákupu zdarma? Ne, děkuji

Některá kuchyňská studia vám možná k nákupu linky nabídnou návrh interiéru zdarma. Taková služba sice vypadá lákavě, ale je to tak trochu danajský dar.

Cena kvalitních služeb interiérového designéra totiž nezahrnuje pouze návrh nového uspořádání prostoru. Krásný interiér je komplexní celek, proto jej řeším od začátku do konce, od podlahy po poslední polštářek, lampu či květinu. Sladěné doplňky a promyšlené detaily utvářejí jedinečnou atmosféru, jakou pro vás žádný designérský polotovar nevykouzlí.

Víte, co chcete? Sem s tím!

Pokud máte jasnou představu o tom, jak by měl váš interiér vypadat, či holdujete nějakému konkrétnímu stylu bydlení, neváhejte to se mnou probrat. Nebojím se žádných designérských výzev a společně nepochybně vytvoříme prostor podle vašich představ.

A pokud naopak nemáte tušení, co si s interiérem počít, nebojte se svěřit mi jej plně do rukou. Vím, co mu bude slušet.

Těším se na vás i váš prostor.

Ozvěte se na +420 604 282 913, budu se těšit.