Nebaví vás trendy? Bydlete po svém

Mám teď takové tvůrčí období. Trošku zasněné, v oparu vzpomínek na Capri, malý ostrůvek kousek od Neapole, kde je všechno krásné. Mohla bych popsat spoustu papíru, než bych vyjmenovala vše, co mě tu uchvacovalo. Nejvíc mě ale oslovilo to neuvěřitelné množství malých uměleckých děl na chodnících a domech. Žádná cestička nebyla zcela rovná, vždy se našla nějaká ta oblina, kousek mozaiky, nějaká barva, která obyčejný chodník, květináč či okno povýšila na umění. A přitom nic z toho nepůsobilo kýčovitě. Ze všeho dýchala šikovnost a fantazie lidí, kteří to tvořili.

A pak přijde klientka, která miluje barvy, veselost a hravost, ale má strach, že když její dům nebude ve stylu, který vidí v časopisech o bydlení, bude trapná.

A co já na to? Jásám!

Dává mi to prostor konečně popustit uzdu fantazii a pořádně se umělecky vyžít. Jdu se ponořit do světa barev, mozaik, květin a textilu a hodlám jí vytvořit království přesně na míru.

A vy se nebojte udělat to samé. Každý by měl přeci bydlet tak, jak je mu milé. Ať už se vám líbí beton nebo krajka, nenechte se odradit a vytvořte si svůj vlastní svět, ve kterém pravidla určujete vy.

A rozpačité návštěvě dejte pro uklidnění dobrou kávu. Třeba si během pití všimne, jak Vám to v tom vašem světě sluší. 🙂